Світлодіодний світильник ЖКГ 8Вт (oval) IP65 White (6000K)
173.25 грн.
Ціна за 1 шт
Немає в наявності
Ціна за 1 шт
Немає в наявності
Код товару: 1315001
Код товару: 1315001
Гарантія:
- 6 місяців від виробника
- обмін/повернення товару протягом 14 днів
Опис
Накладний Led світильник ЖКГ овальної форми, споживана потужність 8Вт. Світильник має пластиковий корпус білого кольору.
Світлодіодні світильники ЖКГ застосовуються для освітлення житлово-комунальних об'єктів, освітлення під'їздів, приміщень з підвищеною вологістю тощо.
Монтаж світильника здійснюється на поверхню за допомогою двох шурупів або дюбель-кріплень. Пластиковий корпус забезпечує збереження світильника протягом тривалого періоду часу.
Технічні характеристики
| Розміри (Д х Ш х В): | 160 х 90 х 50 мм |
|---|---|
| Тип світильника: | Накладний |
| Форма світильника: | Овал |
| Ступінь захисту: | IP65 |
| Робоча напруга: | 220-240 В |
| Споживана потужність: | 8 Вт |
| Світловий потік: | 650 Лм |
| Колірна температура: | 6000 K |
| Кут світіння: | 120° |
| Тип світлодіодів: | SMD2835 |
| Тип світіння: | Розсіяне |
| Матеріал: | Пластик |
| Термін служби: | 30 тис. годин |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження



Відгуки про Світлодіодний світильник ЖКГ 8W (oval) IP65 White (6000K)
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.