Накладний світильник LED CRONA 24Вт (квадратний) White (6000K)
Ціна за 1 шт
Немає в наявності
- 6 місяців від виробника
- обмін/повернення товару протягом 14 днів
Опис
Накладний світлодіодний світильник серії CRONA потужністю 24Вт представлений у квадратному білому пластиковому корпусі.
Дані світлодіодні світильники призначені для внутрішнього і зовнішнього освітлення. терміну служби. Світильник складається з корпусу, знімного контактного майданчика, світлодіодного модуля на світлодіодах SMD 2835 та драйвера.
Установка світильника проводиться на рівну поверхню (стелю або стіну) Спочатку монтується знімна контактна площадка за допомогою двох шурупів. повністю готовий до роботи.
Технічні характеристики
| Розміри (Д х Ш х В): | 180 х 180 х 35 мм |
|---|---|
| Робоча напруга: | 185-265 В |
| Споживана потужність: | 24 Вт |
| Кут світлового потоку: | 120° |
| Світловий потік: | 2400 Лм |
| Ступінь захисту: | IP65 |
| Колір корпусу: | білий |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Робоча температура: | -40° до 60°C |
| Колір світіння: | білий (5000K) |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження



Відгуки про Накладний світильник LED CRONA 24W (square) White (6000K)
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.