Накладний світильник LED CRONA 36Вт (круглий) White (6000K)
Ціна за 1 шт
Немає в наявності
- 6 місяців від виробника
- обмін/повернення товару протягом 14 днів
Опис
Накладний світлодіодний світильник серії CRONA потужністю 36Вт представлений у круглому білому пластиковому корпусі.
Дані світлодіодні світильники призначені для внутрішнього і зовнішнього освітлення. терміну служби. Світильник складається з корпусу, знімного контактного майданчика, світлодіодного модуля на світлодіодах SMD 2835 та драйвера.
Установка світильника проводиться на рівну поверхню (стелю або стіну) Спочатку монтується знімна контактна площадка за допомогою двох шурупів. повністю готовий до роботи.
Технічні характеристики
| Розміри (діаметр x висота): | 230 х 35 мм |
|---|---|
| Робоча напруга: | 185-265 В |
| Споживана потужність: | 36 Вт |
| Кут світлового потоку: | 120° |
| Світловий потік: | 3500 Лм |
| Ступінь захисту: | IP65 |
| Колір корпусу: | білий |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Робоча температура: | -40° до 60°C |
| Колір світіння: | білий (5000K) |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження



Відгуки про Накладний світильник LED CRONA 36W (round) White (6000K)
Ваш відгук може бути першим
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.