Світлодіодний світильник LED Tube T8, 18W White (6000K)
Ціна за 1 шт
Немає в наявності
- 12 місяців від виробника
- обмін/повернення товару протягом 14 днів
Опис
Світлодіодний світильник LED Tube T8, потужністю 18Вт, робоча напруга 220В. Ця модель призначена для освітлення житлових та побутових приміщень.
Світильник має вигляд довгастої трубки круглої форми, в якій розташовані світлодіоди. Матовий розсіювач дає можливість рівномірно розсіювати світловий потік з мінімальною витратою.
Світлодіодні світильники LED Tube T8 чудовий варіант для оригінального та стильного освітлення приміщення. Його можна використовувати як лампу Т8, так і готовий світильник.
Технічні характеристики
| Розміри (діаметр x довжина): | 30 х 1200 мм |
|---|---|
| Довжина дроту: | 35 см |
| Робоча напруга: | 220 В |
| Споживана потужність: | 18 Вт |
| Світловий потік: | 1600 Лм |
| Кут світіння: | 160° |
| Колір світіння: | Білий холодний (6000К) |
| Ступінь захисту: | IP65 |
| Тип розсіювача: | матовий |
| Матеріал: | пластик |
| Комплектація: | - світильник LED Tube T8 - 1 шт; - кріплення - 2 шт. |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження



Відгуки про Світильник LED Tube T8, 18W White (6000K)
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.