Світлодіодний пиловологозахищений світильник LED Line 36Вт IP65 White (6000K)
Ціна за 1 шт
Немає в наявності
- 6 місяців від виробника
- обмін/повернення товару протягом 14 днів
Опис
Лінійний пиловологозахищений світлодіодний світильник LED Line 36Вт IP65 призначений для забезпечення освітлення в місцях з підвищеною вологістю. Даний світильник має пластиковий корпус білого кольору, який стійкий до корозії.
Малогабаритність та простота установки дозволяє розмістити дані світлодіодні світильники в будь-якому зручному місці. Монтаж проводиться за допомогою двох незнімних кріплень, в які засувається сам світильник.
Простота та надійність пиловгагозахищених лінійних світильників дозволяє використовувати їх для освітлення підвалів, гаражів, льохів, складських приміщень, автомобільних майстерень тощо.
Технічні характеристики
| Розміри (Д х Ш х В): | 1300 х 53 х 30 мм |
|---|---|
| Тип світильника: | Накладний |
| Ступінь захисту: | IP65 |
| Робоча напруга: | 170-265 В |
| Споживана потужність: | 36 Вт |
| Світловий потік: | 3400 Лм |
| Колірна температура: | 6000-6500 K |
| Кут світіння: | 120° |
| Тип світлодіодів: | SMD2835 |
| Тип світіння: | Розсіяне |
| Матеріал: | Пластик |
| Світлорозсіювач: | Матовий |
| Комплект постачання: | - світильник LED Line 36Вт IP65 - 1 шт;- кріплення - 2 шт;- шурупи - 2 шт. |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження



Відгуки про LED Line 36W IP65 White (6000K)
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.