Світлодіодний світильник ЖКГ FT-AR-08 White (6000K)
Ціна за 1 шт
Наявність
- 6 місяців від виробника
- обмін/повернення товару протягом 14 днів
Опис
Світлодіодний світильник ЖКГ FT-AR-08 призначений для заміни застарілих світильників на основі люмінесцентних ламп або ламп розжарювання. Складається світильник з металевого корпусу та матового світлорозсіювача з ударостійкого силікатного скла. Також на світильнику встановлені антивандальні грати.
Світильники ЖКГ використовуються для встановлення в під'їздах, коридорах, на сходових прольотах і передпід'їзних територіях, в коморах виробничих і підвальних приміщень, а також в інших приміщеннях житлових і нежитлових будівель.
Споживана потужність світлодіодного світильника становить 12 Вт, що дозволяє багаторазово знизити витрату електроенергії. Світлодіодний світильник не вимагає платної утилізації на відміну від люмінесцентних ламп.
Для встановлення світлодіодного світильника ЖКГ, необхідно відкрутити два гвинти на корпусі, зняти матове силікатне скло з гумою ущільнювача і антивандальну решітку. Усередині світильника ЖКГ розміщено світлодіодний модуль потужністю 12Вт, а також отвори за допомогою яких здійснюється монтаж світильника на стіну або стелю. Кріплення можна виконувати за допомогою дюбелів "швидкий монтаж" або саморізами (у комплекті не йдуть). З'єднання проводів слід виконати за допомогою клемників, після чого переконається в працездатності світильника, а також встановити скло, що розсіює, і грати назад.
Гарантія 6 місяців.
Технічні характеристики
| Розміри (діаметр x висота): | 190 х 90 мм |
|---|---|
| Тип світильника: | Накладний |
| Ступінь захисту: | IP54 |
| Робоча напруга: | 190-240 В |
| Споживана потужність: | 12 Вт |
| Світловий потік: | 600 Лм |
| Колірна температура: | 6000 K |
| Кут світіння: | 170° |
| Тип світлодіодів: | SMD2835 |
| Наявність антивандальних грат: | є |
| Тип світіння: | Розсіяне: |
| Матеріал розсіювача: | матове силікатне скло |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження



Відгуки про Світлодіодний світильник ЖКГ FT-AR-08 White (6000K)
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.