Світлодіодний світильник ЖКГ FT-AR-20 (round) 18Вт White (6000K)
225.00 грн.
Ціна за 1 шт
Немає в наявності
Ціна за 1 шт
Немає в наявності
Код товару: 1316301
Код товару: 1316301
Гарантія:
- 3 місяці від виробника
- обмін/повернення товару протягом 14 днів
Опис
Накладний світлодіодний світильник ЖКГ FT-AR-20 потужністю 18 Вт має круглу форму, призначений для забезпечення освітлення об'єктів ЖКГ.
Світильник має основу, яка кріпиться до стіни або стелі двома шурупами. За допомогою клемного механізму, світильник встановлюється в основу і готовий до роботи.
Світлодіодні світильники мають безбликове свічення, відсутність мерехтіння дає можливість отримати якісне свічення без шкоди для зору.
Технічні характеристики
| Розміри (діаметр x висота): | 150 х 42 мм |
|---|---|
| Тип світильника: | Накладний |
| Форма світильника: | Коло |
| Ступінь захисту: | IP65 |
| Робоча напруга: | 185-265 В |
| Споживана потужність: | 18 Вт |
| Світловий потік: | 1550 Лм |
| Колірна температура: | 6000 K |
| Кут світіння: | 120° |
| Тип світлодіодів: | SMD2835 |
| Тип світіння: | Розсіяне |
| Матеріал: | Пластик |
| Термін служби: | 30 тис. годин |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження



Відгуки про Світлодіодний світильник ЖКГ FT-AR-20 (round) 18W White (6000K)
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.