Накладний світильник LED SILVER 24Вт (квадратний) White (6000K)
Ціна за 1 шт
Немає в наявності
- 6 місяців від виробника
- обмін/повернення товару протягом 14 днів
Опис
Накладний світлодіодний світильник серії SILVER потужністю 24Вт представлений у квадратному білому пластиковому корпусі із сріблястими вставками. Світлорозсіювач має матове покриття. Робоча напруга 220В.
Дані світлодіодні світильники призначені для внутрішнього та зовнішнього освітлення. Мають яскраве м'яке свічення, яке приємне для очей. Світильники цієї серії не піддаються корозії, а також легко відновлюються після закінчення гарантійного терміну служби. Світильник складається з корпусу, знімного контактного майданчика, світлодіодного модуля на світлодіодах SMD 2835 та драйвера.
Встановлення світильника здійснюється на рівну поверхню (стелю або стіну). Спочатку монтується знімний контактний майданчик за допомогою двох шурупів. Виконується підключення живлення 220В через клемники Wago або в інший спосіб. Після цього корпус світильника одягається на контактний модуль і повністю готовий до роботи.
Технічні характеристики
| Розміри (Д х Ш х В): | 180 х 180 х 35 мм |
|---|---|
| Робоча напруга: | 185-265 В |
| Споживана потужність: | 24 Вт |
| Кут світлового потоку: | 120° |
| Світловий потік: | 2400 Лм |
| Ступінь захисту: | IP65 |
| Колір корпусу: | білий/сріблястий |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Робоча температура: | -40° до 60°C |
| Колір світіння: | білий (5000K) |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження



Відгуки про Накладний світильник LED SILVER 24W (square) White (6000K)
Ваш відгук може бути першим
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.