Накладний світильник LED CRONA 18Вт (квадратний) White (6000K)
Ціна за 1 шт
Немає в наявності
- 6 місяців від виробника
- обмін/повернення товару протягом 14 днів
Опис
Накладний світлодіодний світильник серії CRONA потужністю 18Вт представлений у квадратному білому пластиковому корпусі. Світлорозсіювач має матове покриття. Робоча напруга 220В.
Дані світлодіодні світильники призначені для внутрішнього та зовнішнього освітлення. Мають яскраве м'яке свічення, яке приємне для очей. Світильники цієї серії не піддаються корозії, а також легко відновлюються після закінчення гарантійного терміну служби. Світильник складається з корпусу, знімного контактного майданчика, світлодіодного модуля на світлодіодах SMD 2835 та драйвера.
Встановлення світильника здійснюється на рівну поверхню (стелю або стіну). Спочатку монтується знімний контактний майданчик за допомогою двох шурупів. Виконується підключення живлення 220В через клемники Wago або в інший спосіб. Після цього корпус світильника одягається на контактний модуль і повністю готовий до роботи.
Технічні характеристики
| Розміри (Д х Ш х В): | 150 х 150 х 35 мм |
|---|---|
| Робоча напруга: | 185-265 В |
| Споживана потужність: | 18 Вт |
| Кут світлового потоку: | 120° |
| Світловий потік: | 1800 Лм |
| Ступінь захисту: | IP65 |
| Колір корпусу: | білий |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Робоча температура: | -40° до 60°C |
| Колір світіння: | білий (5000K) |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження



Відгуки про Накладний світильник LED CRONA 18W (square) White (6000K)
Ваш відгук може бути першим
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.